logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista působí na trhu více než 10 let a v roce 2008 pro Vás otevřela nový moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA nabízí celý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství od výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů YAMAHA a ASHTON. Vybírat však můžete i z dalších značek jako Fender, Ibanez, Marshall, Gibson, Epiphone, Mesa Boogie, ESP/LTD, Tama, Suzuki, Alhambra, C. F. Martin, Nord, Roland, Kurzweil, Korg, Casio, Kawai, K&M, Line6, Amati, Strunal, Sabian, Meinl, Seiko, Delicia a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení. Můžete například vybírat z 50 modelů digitálních a akustických pian, 400 modelů kytar, 20 sad bicích nástrojů, 60 modelů dechových nástrojů a mnoha dalších

CMI Melodia je také exkluzivním dovozcem a distributorem australské značky ASHTON pro ČR, SR, Maďarsko, Německo. Je také exkluzivním dovozcem a distributorem španělské značky ALHAMBRA (akustické a klasické kytary) pro ČR a SR, japonské značky SUZUKI (hramoniky, perkuse, dechové nástroje a digitální piana) a italské SR technology (špičková PA technika). Dováží také bicí a perkusní nástroje německé firmy SCHLAGWERK. Na prodejně naleznete i velké zastoupení modelů kytar firem Fender, ESP, Takamine či LAG.

CMI Melodia – YAMAHA specialista a jeho obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.

Na jaře roku 2014 jsme pro Vás také otevřeli největší OUTLET s hudebními nástroji v ČR! Navštívit jej můžete na Pražské třídě 755/176 v Hradci Králové. Hudební OUTLET CMIAS.CZ nabízí hudební nástroje, zvukovou techniku a příslušenství 2. kategorie - tedy zboží výběhové, z výprodeje, bez záruky, lehce poškozené nebo nesoucí známky používání, které již nelze považovat za nové. To vše za neuvěřitelně nízké ceny!

Tato pobočka také funguje jako VÝDEJNÍ MÍSTO e-shopu cmias.cz, ve kterém si můžete pohodlně vyzvednout své objednané zboží.

Mimo jiné je zde i PRODEJNA hudebních nástrojů, ve které můžete kromě "spotřebního" zboží, jako jsou struny, trsátka, paličky, blány, kabely, kapodastry... zakoupit i nejprodávanější základní modely elektrických a akustických kytar, keyboardů, zobcových fléten, bicích, ladiček, kapodastrů, kytarových popruhů a mnoho dalšího ze sortimentu e-shopu CMIAS.CZ

Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: YAMAHA, FENDER, KORG, VOX, ROLAND, BOSS, SCHAGERL, AMATI KRASLICE, KORG, PEARL, PHONIC, MARSHALL, MARK BASS, MESA/BOOGIE, dB TECHNOLOGIES, FBT, ASHTON, PECKA, SUZUKI dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují.

V našem obchodním domě hudebních nástrojů si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, C.F. Martin, Ibanez, ESP, LTD, Yamaha, Ashton, Strunal, Alhambra, Cort a dalších.

Program v CMI plaza:

Sobota 23. května
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce a workshopy.

10:30 Susan Albers Yamaha seminář o digitálních pianech Yamaha
12:30 Láďa Křížek web akustický koncert 1. část
13:00 Laco Deczi web seminář
14:00 Susan Albers Yamaha seminář o digitálních pianech Yamaha
14:30 Láďa Křížek web akustický koncert 2. část
15:15 Vyhlášení výherců soutěže o elektrickou kytaru v CMI plaza
15:30 Laco Deczi & Celula New York web hodinový koncert
16:30 Susan Albers Yamaha seminář o digitálních pianech Yamaha


12:30 - 15:30 On Line Session - doprovodný program funk-jazzové kapely z Hradce Králové - před budovou CMI plaza
Osobnosti Hradec Music Show 2015 v CMI plaza:

- Susan Albers – Prezentátorka a firemní hráčka na klávesové nástroje Yamaha! Již více než 25 let je pro Susan Albers živé vystupování na jevišti pravidelnou součástí života. Jako dítě v sobě objevila velkou lásku ke zpěvu. V 8 letech se začala učit hrát na klavír a sama se na něj začala doprovázet. Ve svém rodném městě Rhede a jeho okolí se stala Susan za krátko velmi známou. O tom, že její úžasný hlas, způsobuje husí kůži přesvědčila včechny na mnoha koncertech s kapelou nebo jako sólový umělec s klavírem.

Vy se o tom můžete přesvědčit 23. května v CMI plaza na veletrhu Hradec Music Show!- Láďa Křížek – Výjimečný český zpěvák a kytarista. Zlatý slavík r. 1987; majitel několik zlatých desek; v r. 1994 diamantová deska za 400 tisíc kusů prodaných nosičů; nejprodávanější rockový interpret po listopadu 1989; v letech 2005-2006 Diamantové desky za 500 000 kusů prodaných nosičů.

Na veletrhu Hradec Music Show si můžete vychutnat hned dvě vystoupení s největšími hity Láďovy kariéry z dob kapel Vitacit, Citron, Damiens a Kreyson - jako "Vzdálená", "Mám tě rád", "Čarovná noc". Vše v jedinečné akustické noblesní formě.- Laco Deczi – Trumpetista, skladatel, kapelník a amatérský malíř Laco Deczi se narodil v roce 1938 ve vesnici Bernolákovo na Slovensku. V roce 1962 odešel z Bratislavy do Prahy kde působil až do své emigrace v roce 1985. Po několika měsících strávených v Západním Německu nakonec definitivně zakotvil ve Spojených státech kde žije do teď.

Na veletrhu Hradec Music Show kromě hodinového koncertu s kapelou Celula New York uvidíte i workshop, kde se Laca můžete zeptat na vše co Vás zajímá.* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačů

Speciální nabídka:

Veletržní slevy 10%!
Soutěž o elektrickou kytaru.

Kontakt:

Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLa odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist