logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista působí na trhu více než 10 let a v roce 2008 pro Vás otevřela nový moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA nabízí celý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství od výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů YAMAHA a ASHTON. Vybírat však můžete i z dalších značek jako Fender, Ibanez, Marshall, Gibson, Epiphone, Mesa Boogie, ESP/LTD, Tama, Suzuki, Alhambra, C. F. Martin, Nord, Roland, Kurzweil, Korg, Casio, Kawai, K&M, Line6, Amati, Strunal, Sabian, Meinl, Seiko, Delicia a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení. Můžete například vybírat z 50 modelů digitálních a akustických pian, 400 modelů kytar, 20 sad bicích nástrojů, 60 modelů dechových nástrojů a mnoha dalších

CMI Melodia je také exkluzivním dovozcem a distributorem australské značky ASHTON pro ČR, SR, Maďarsko, Německo. Je také exkluzivním dovozcem a distributorem španělské značky ALHAMBRA (akustické a klasické kytary) pro ČR a SR, japonské značky SUZUKI (hramoniky, perkuse, dechové nástroje a digitální piana) a italské SR technology (špičková PA technika). Dováží také bicí a perkusní nástroje německé firmy SCHLAGWERK. Na prodejně naleznete i velké zastoupení modelů kytar firem Fender, ESP, Takamine či LAG.

CMI Melodia – YAMAHA specialista a jeho obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.

Na jaře roku 2014 jsme pro Vás také otevřeli největší OUTLET s hudebními nástroji v ČR! Navštívit jej můžete na Pražské třídě 755/176 v Hradci Králové. Hudební OUTLET CMIAS.CZ nabízí hudební nástroje, zvukovou techniku a příslušenství 2. kategorie - tedy zboží výběhové, z výprodeje, bez záruky, lehce poškozené nebo nesoucí známky používání, které již nelze považovat za nové. To vše za neuvěřitelně nízké ceny!

Tato pobočka také funguje jako VÝDEJNÍ MÍSTO e-shopu cmias.cz, ve kterém si můžete pohodlně vyzvednout své objednané zboží.

Mimo jiné je zde i PRODEJNA hudebních nástrojů, ve které můžete kromě "spotřebního" zboží, jako jsou struny, trsátka, paličky, blány, kabely, kapodastry... zakoupit i nejprodávanější základní modely elektrických a akustických kytar, keyboardů, zobcových fléten, bicích, ladiček, kapodastrů, kytarových popruhů a mnoho dalšího ze sortimentu e-shopu CMIAS.CZ* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačů

Speciální nabídka:

Veletržní slevy 10%!
Soutěž o elektrickou kytaru Fender/Squier.

Kontakt:

Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLa odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

web: www.cmias.cz, www.cmiplaza.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz