logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista působí na trhu více než 10 let a v roce 2008 pro Vás otevřela nový moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA nabízí celý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství od výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů YAMAHA a ASHTON. Vybírat však můžete i z dalších značek jako Fender, Ibanez, Marshall, Gibson, Epiphone, Mesa Boogie, ESP/LTD, Tama, Suzuki, Alhambra, C. F. Martin, Nord, Roland, Kurzweil, Korg, Casio, Kawai, K&M, Line6, Amati, Strunal, Sabian, Meinl, Seiko, Delicia a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení. Můžete například vybírat z 50 modelů digitálních a akustických pian, 400 modelů kytar, 20 sad bicích nástrojů, 60 modelů dechových nástrojů a mnoha dalších

CMI Melodia je také exkluzivním dovozcem a distributorem australské značky ASHTON pro ČR, SR, Maďarsko, Německo. Je také exkluzivním dovozcem a distributorem španělské značky ALHAMBRA (akustické a klasické kytary) pro ČR a SR, japonské značky SUZUKI (hramoniky, perkuse, dechové nástroje a digitální piana) a italské SR technology (špičková PA technika). Dováží také bicí a perkusní nástroje německé firmy SCHLAGWERK. Na prodejně naleznete i velké zastoupení modelů kytar firem Fender, ESP, Takamine či LAG.

CMI Melodia – YAMAHA specialista a jeho obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.

Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu se v našem obchodním domě budete moci seznámit s některými novinkami pro rok 2013 od firem YAMAHA, ASHTON, ALHAMBRA, SUZUKI, SCHLAGWERK, SR TECHNOLOGY, ROLAND, KORG, FENDER, LTD, ESP, BLACKSTAR, MASTERWORK, MESA BOOGIE, CORT, GIBSON, MARSHALL, T.C.ELECTRONIC, SONOR, SABIAN, AMATI, JOSEF LÍDL, ... Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši produktoví prodavači, ale také přizvaní firemní specialisté a hráči.

V našem Českém klávesovém centru si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, Ibanez, ESP, LTD, Yamaha, Ashton, Strunal, Alhambra, Cort a dalších.

Na veletrhu budeme prezentovat dechové nástroje a světově proslulé harmoniky předního japonského výrobce firmy SUZUKI.

Naši nabídku PA techniky a ozvučení jsme nyní rozšířili i o produkty italské firmy SR technology.

Další již dobře známou položkou v naší nabídce jsou i bicí a perkusní nástroje německé firmy SCHLAGWERK.

 

Nově na naší prodejně naleznete produkty špičkové světové firmy v oblasti ozvučení - ELECTROVOICE.

 

Program v CMI plaza:

Sobota 17. května
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce a workshopy.

10:00 Bert Smorenburg Yamaha klávesové nástroje - TYROS 5 a MOXF
10:30 Klaudius Kryšpín Mapex bubenický seminář
11:30 Lukáš Chromek (Airfare) Fender elektrické kytary
12:00 Bert Smorenburg Yamaha klávesové nástroje - TYROS 5 a MOXF
12:30 Lukáš Chromek (Airfare) Fender kytarový workshop
14:00 Klaudius Kryšpín Mapex bubenický seminář
15:30 Lukáš Chromek (Airfare) Fender elektrické kytary
16:00 Bert Smorenburg Yamaha klávesové nástroje - TYROS 5 a MOXF
16:30 B. Smorenburg + L. Chromek + K. Kryšpín Yamaha, Fender, Mapex SPOLEČNÝ JAM !!!


Doprovodné koncerty na centrálním pódiu mezi oběma firmami:


13:00 - 14:00 SEBASTIEN - česká kapela hrající melodický power metal se symfonickými a progresivními prvky
14:30 - 15:30 BLUE EFFECT - legendární česká rocková kapela v čele s geniálním kytaristou Radimem Hladíkem


Osobnosti Hradec Music Show 2014:

- Bert Smorenburg – Firemní hráč Yamaha! Holandský skladatel, aranžér, geniální hráč na klávesové nástroje všech typů a především výborný bavič! Na veletrhu HMS 2014 se můžete těšit na poutavou show, ve které Bert Smorenburg předvede nejnovější profesionální keyboard Yamaha TYROS 5 a také syntezátory z řady Yamaha MOXF.- Lukáš Chromek(kytarový workshop Fender elektrické kytary a aparáty)

LUKÁŠ CHROMEK je hudební producent a vyhledávaný studiový kytarista. Je členem rockové kapely Airfare, se kterou vydal tři desky, posbíral některé hudební ceny a koncertoval po celé Evropě společně s The Rasmus, nebo Block Party. Kromě českých špiček spolupracoval s předními světovými muzikanty. Vystoupil s prvoligovým klávesistou Jamie Muhoberacem (The Rolling Stones, Seal, My chemical Romance), podílel se na přípravě desky philadelphských hip-hoperů The Spooks a na posledním albu své kapely Airfare spolupracoval s chicagským producentem Bjornem Thorsrudem (Smashing Pumpkins, Dandy Warhols).

Program workshopu: Přijďte se dozvědět více o nejslavnější kytarové značce na světě. Můžete se také naučit jak si vybrat kytaru a zesilovač pro svůj hudební styl. Máte možnost si popovídat a podělit o znalosti se zkušeným hudebníkem a hudebním producentem.- Klaudius Kryšpín(bubenický seminář / workshop - bicí MAPEX) Prvním hudebním nástrojem Klaudy byla flétna. Za krátkou dobu ji ale vyměnil za paličky v ruce. Začátkem osmdesátých let kdy slyšel koncert Pražského Výběru se tato skupina a zejména bubeník Jiří Hrubeš stal jeho hudebním vzorem. V roce 1983 poté co komunistický režim zakázal Pražský Výběr, Klauda se svým bratrem Richardem formují svoji první skupinu Ropotamo. Jeden z koncertů navštěvuje Michael Kocáb a Klaudův talent ho oslovil natolik, že ho zve do studia kde se natáčí hudba k filmu Hledám dům holubí. Klauda se tak ve svých 18cti letech stává v r. 1986 bubeníkem znovuzrozeného Pražského Výběru. V letech 1985 až 1988 působil také ve sk. Stromboli. V r. 1988 emigruje do Austrálie. V Melbourne v červnu 1996 učinkuje jako jediný bubeník z východní Evropy na mezinárodním bubenickém festivalu The Ultimate Drummers day po boku D. Famulara, Mike Portnoye, V. Donatiho ad. Zpět do Čech se Klauda vrací v r. 2003 za účelem znovuobnovení Pražského Výběru, ten se přejmenovává na Pražský Výběr 2 v r. 2006. V r. 2008 absolvoval se sk. Drumwave tour z něhož je i DVD Evening for the advanced a v letech 2009 až 2011 hrál ve skupině Aleše Brichty ABBand. Na jaře 2012 přichází do Motorbandu. V současnosti Klauda působí kromě v Motorbandu také ve sk. Pražský Výběr 2 a organizuje bubenické semináře po celé ČR. Klaudius Kryšpín je firemním hráčem slavné značky Mapex&drums, Anatolian cymbals a Balbex drum sticks.

- BLUE EFFECT(koncert na pódiu mezi CMI plaza a 3D music)
Legendární česká rocková skupina. Radim Hladík je hudebník, jehož jméno je s touto kapelou neodmyslitelně spojeno. Narodil se roku 1946 v Praze a už jako patnáctiletý hrál na kytaru ve známé skupině Komety. První profesionální angažmá dostal v roce 1964 v klubu Olympik. Do historie českého bigbítu se zapsal již ve druhé polovině šedesátých let jako člen legendárních Matadors. Ti se stali brzy nejlepší českou rhythm and bluesovou kapelou, a to díky tehdejšímu východoněmeckému technickému vybavení, podle jehož značky získali i svůj název. Sehraná kapela měla kromě dvojice vokalistů Vladimír Mišík – Karel Kahovec v rukávu další velký trumf právě v podobě Radima Hladíka, který se stal všeobecně uznávaným králem elektrické kytary a také inovátorem. Když poprvé v Čechách využil takzvaná kvákadla, sklízel podle svědectví pamětníků němý úžas posluchačů. Hladík, který byl zpočátku ovlivněn zahraničními vzory, se postupně propracoval k vlastní tvorbě. Po rozpadu Matadors založil na podzim roku 1968 svou skupinu Blue Effect.
VSTUP ZDARMA !- SEBASTIEN(koncert na pódiu mezi CMI plaza a 3D music)
Skupina SEBASTIEN se dostala do širšího povědomí svým debutovým albem "Tears Of White Roses" z roku 2010 (vyšlo v produkci Rolanda Grapowa u britských ESCAPE Music Ltd. a objevilo se na něm 7 světoznámých hostů). Má za sebou již dvě evropská turné (s americkými CIRCLE II CIRCLE v roce 2012 a v loňském roce pak s MASTERPLAN a MYSTIC PROPHECY), koncert s Alicem Cooperem v brněnské Kajot Areně, či festivalová vystoupení se zpěváky RHAPSODY OF FIRE a FIREWIND. Letos chystá vydání druhého alba, "Dark Chambers of Deja-vu", a připravuje se na další zajímavá vystoupení...
VSTUP ZDARMA !

* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačů

Speciální nabídka:

Veletržní slevy!
Soutěž o elektrickou kytaru Fender/Squier.

Kontakt:

Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLa odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist