logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista a Fender specialista působí na trhu již od roku 1997 a v roce 2008 pro Vás otevřela moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA Vám v moderním prostředí nabízí rozsáhlý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství více jak od 300 výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů značek Yamaha, Fender, Roland, Ashton, Arnolds & Sons, F.Arthur Uebel, Cort, Korg, Jackson, PRS, Gibson, Manuel Rodríguez, FZone Technology, Soundwear, Discacciati, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends, Meinl, Melodia, Pearl, Kapok, Schlagwerk, Bechstein, Hoffmann, Pecka Guitars, Epiphone, Konig & Meyer, Suzuki, Squier, C.F.Martin, Ibanez a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení.CMI Melodia – YAMAHA specialista a FENDER specialista a obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: Yamaha, Fender, Ashton, Suzuki, Melodia, Line6, Pecka Guitars, Manuel Rodríguez, FZone Technology, König & Meyer, Soundwear, Schlagwerk, Discaccati, Kapok, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends a dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují.

V našem obchodním domě hudebních nástrojů si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, PRS, C.F. Martin, Manuel Rodríguez, Ibanez, Jackson, Yamaha, Ashton, Strunal, Kapok, Cort a dalších.Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové letos ale především ožije zajímavými workshopy a koncerty. Vystoupí úžasná Susan Albers, klavíristka, zpěvačka a firemní hráčka Yamaha. Pozitivní energii na Vás vychrlí muzikanti z týnišské kapely Band-a-SKA. Slavné hity v nových úpravách zahraje profesionální skupina Jazz Police. Celý den si budete moci také vyzkoušet hudební novinky z dílny firmy Roland a BOSS. Těšit se můžete i na předváděcí akce nových pian, syntezátorů, dechových kontrolerů, akordeonů a kytarových efektů těchto výrobců.

Před budovou CMI plaza zahraje také tradičně i hradecká fusion kapela mladých muzikantů OnLine Session.Program v CMI plaza:

Sobota 13. května 2017
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce, koncerty a workshopy. Uvedené časy jsou orientační.

10:30 - 11:00 Susan Albers web Yamaha digitální piana
11:00 - 11:30 TIONEB web Předváděcí akce novinek Roland/BOSS (beatbox)
13:00 - 13:30 TIONEB web Předváděcí akce novinek Roland/BOSS (beatbox)
13:30 - 14:00 Susan Albers web Yamaha digitální piana
14:00 - 15:00 Band-a-SKA web hudební skupina (ska, pop) z Týniště n. Orlicí
15:00 - 16:00 Jazz Police web hudební skupina (jazz, swing, pop)
16:00 - 16:30 TIONEB web Předváděcí akce novinek Roland/BOSS (beatbox)
16:30 - 17:00 Susan Albers web Yamaha digitální piana


13:30 - 16:00 On Line Session - doprovodný program funk-jazzové kapely z Hradce Králové - před budovou CMI plaza


Osobnosti Hradec Music Show 2017 v CMI plaza:- Jazz Police - mezinárodní hudební skupina zaměřená na živou produkci jazzové, swingové, pop-jazzové a taneční hudby.

Přijďte si poslechnout klasické hity a také energické úpravy známých popových písniček od Stinga, Adele, Johnnyho Cashe, Elvise Presleyho, Jamiroquai, Phila Collinse, Stewieho Wondera, Michaela Jacksona, The Doors či Chucka Berryho a mnoha dalších - 13. května v CMI plaza na veletrhu Hradec Music Show.- Susan Albers – prezentátorka a firemní hráčka na klávesové nástroje Yamaha! Již více než 25 let je pro Susan Albers živé vystupování na jevišti pravidelnou součástí života. Jako dítě v sobě objevila velkou lásku ke zpěvu. V 8 letech se začala učit hrát na klavír a sama se na něj začala doprovázet. Ve svém rodném městě Rhede a jeho okolí se stala Susan za krátko velmi známou. O tom, že její úžasný hlas, způsobuje husí kůži přesvědčila včechny na mnoha koncertech s kapelou nebo jako sólový umělec s klavírem.

Vy se o tom můžete přesvědčit 13. května v CMI plaza na veletrhu Hradec Music Show!- Band-a-SKA – Devět muzikantů z Týniště nad Orlicí, originální hudba, texty ze života, energická vystoupení a pořádně SKákavý rytmus!

Od roku 2011 objíždí kapela malé i velké hudební akce, na kterých stahuje jednoho diváka za druhým do jejich SKákavého světa, a pomocí kombinace všech možných nástrojů kouzlí úsměvy na tváři každého fanouška, který si chce jejich koncert užít. Jejich hudba obsahuje prvky ska a reggae, ale také jazzu, latiny a občas je to i docela obyčejný popíček. Každý člen kapely přinaší do tvorby jiný hudební přístup a dohromady se kapela snaží vytvořit kompaktní zvuk, který pak šíří dál.

Přijďte si zaSKákat 13. května do CMI plaza na veletrh Hradec Music Show!- TIONEB (Benoit Poujade) - Během posledních několika let beatboxeři zaujali technikou tzv. Live Looping (živé nahrávání zvukových smyček). Tato technika se nakonec v současnosti stala nejviditelnější formou beatboxu. Surový dubstep svých kolegů beatboxerů, TIONEB (vlastním jménem - Benoit Poujade) doplňuje i o citlivou a jemnou notu, hladící duši. To vše podporují jeho zkušenosti, vytvořené při spolupráci s jazzovým bubeníkem Leonem Parkerem a electro-funk duetem Human Player. V roce 2012 tento atypický zpěvák / skladatel vyhrál BOSS Loop Station World Championship ve Frankfurtu!

13. května si přijďte vyzkoušet piana, syntezátory, akordeony, kytarové efekty a další hudební nástroje a příslušenství nejen značek Roland a Boss do obchodního domu CMI plaza na veletrhu Hradec Music Show.+ Doprovodné koncerty:- OnLine Session – Fusion kapela mladých nadaných muzikantů z Hradce Králové hrající převážně autorskou tvorbu, ale i skladby známých autorů.

Kapela OnLine Session vznikla v roce 2008. Od té doby prošla mnoha změnami, až dospěla k současnému obsazení, ve kterém natočila své druhé CD s názvem New Face. Tato kapela vystupuje jak v klubech, tak na festivalových pódiích nejen v České republice. CD New Face je jejich druhá studiová nahrávka, V roce 2010 natočili své první CD s názvem Každý má svojí pravdu, kde byl jejich hostem jazzový trumpetista Laco Deczi.

Nebuďte offline, v sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show buďte online! :)Občerstvení zajišťěno

* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačůSpeciální nabídka:


Veletržní slevy 10%!

Soutěž o elektrickou kytaru a další hudební ceny

Kontakt:


Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLu odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist