logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista a Fender specialista působí na trhu již od roku 1997 a v roce 2008 pro Vás otevřela moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA Vám v moderním prostředí nabízí rozsáhlý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství více jak od 300 výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů YAMAHA a ASHTON. Vybírat však můžete i z dalších značek jako Fender, Melodia, Pecka, Roland, Epiphone, Konig & Meyer, Bechstein, Korg, Suzuki, Squier, C.F.Martin, Meinl, Ibanez, Schlagwerk a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení.CMI Melodia – YAMAHA specialista a FENDER specialista a obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: YAMAHA, FENDER, KORG, VOX, ROLAND, BOSS, SCHAGERL, AMATI KRASLICE, KORG, PEARL, PHONIC, MARSHALL, MARK BASS, MESA/BOOGIE, dB TECHNOLOGIES, FBT, ASHTON, PECKA, SUZUKI dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují.

V našem obchodním domě hudebních nástrojů si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, C.F. Martin, Ibanez, ESP, LTD, Yamaha, Ashton, Strunal, Alhambra, Cort a dalších.Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové letos ale především ožije zajímavými workshopy a koncerty. Vystoupí populární český rockový a muzikálový zpěvák, kterého není třeba příliš představovat - Petr Kolář. Těšit se s ním můžete dokonce na dva akustické koncerty! Dále nebude chybět úžasná Susan Albers, klavíristka, zpěvačka a firemní hráčka Yamaha. Ta vám představí nejžhavější novinky ze světa digitálních pian Yamaha hravou formou několika působivých seminářů. Dave Goodman, mnohostranný hudební talent z Kanady, kytarista a zpěvák, vám ukáže, co všechno dovedou akustické a elektroakustické kytary Yamaha.

Dále vystoupí legendární jazz rocková a art rocková skupina Jazz Q včele s Martinem Kratochvílem Před budovou CMI plaza zahraje hradecká fusion kapela mladých muzikantů OnLine Session a rockerové se mohou těšit na originální show kapely Big Dog.Program v CMI plaza:

Sobota 14. května 2016
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce, koncerty a workshopy. Uvedené časy jsou orientační.

10:30 Susan Albers web Yamaha digitální piana
11:00 Dave Goodman web Yamaha akustické kytary
12:30 Dave Goodman web Yamaha akustické kytary
13:00 Susan Albers web Yamaha digitální piana
13:30 Big Dog web koncert
14:30 Petr Kolář web koncert
15:00 Jazz Q a Martin Kratochvíl web koncert
16:00 Petr Kolář web koncert
16:30 Susan Albers web Yamaha digitální piana
17:00 Dave Goodman web Yamaha akustické kytary


13:30 - 16:00 On Line Session - doprovodný program funk-jazzové kapely z Hradce Králové - před budovou CMI plaza


Osobnosti Hradec Music Show 2016 v CMI plaza:

- Petr Kolář – český populární zpěvák. Petr se narodil 20. června 1967 v Českých Budějovicích a je původem vyučený bubeník, perkusionista. Po přestěhování do Prahy v roce 1993 našel své místo jako muzikálový zpěvák (Dracula, Hamlet, Tři mušketýři, Excalibur...). Byl také členem rockových kapel jako Arakain, Precendes a spolupracoval také s mnoha českými umělci včetně Karla Svobody, Lucie Bílé a Karla Gotta. V roce 2005 se Petr představil jako sólový zpěvák a vydal své debutové album s názvem Album. Nyní Petr svými koncerty vyprodává haly po celé České republice.

V sobotu 14. května se na něj můžete těšit i na veletrhu Hradec Music Show v CMI plaza!- Susan Albers – prezentátorka a firemní hráčka na klávesové nástroje Yamaha! Již více než 25 let je pro Susan Albers živé vystupování na jevišti pravidelnou součástí života. Jako dítě v sobě objevila velkou lásku ke zpěvu. V 8 letech se začala učit hrát na klavír a sama se na něj začala doprovázet. Ve svém rodném městě Rhede a jeho okolí se stala Susan za krátko velmi známou. O tom, že její úžasný hlas, způsobuje husí kůži přesvědčila včechny na mnoha koncertech s kapelou nebo jako sólový umělec s klavírem.

Vy se o tom můžete přesvědčit 14. května v CMI plaza na veletrhu Hradec Music Show!- Jazz Q a Martin Kratochvíl – Jazz Q je jazz rocková a art rocková skupina (1965–dnešek), která vydala 11 alb a jíž prošla řada interpretů (mj. Jana Koubková, Jana Kratochvílová) a instrumentalistů (Jiří Stivín, Luboš Andršt aj).

Martin Kratochvíl je hudebník (frontman Jazz Q), cestovatel, horolezec, letec, podnikatel, spisovatel, kameraman a režisér. Proslavil se jako muzikant propojující jazz a rock, propagátor elektronické a synthezátorové hudby. Od poloviny 80. let hraje akustickou hudbu, vytvořil duo s americkým kytaristou Tonym Ackermanem vydal 9 akustickych alb a vystupuje s ním dodnes. Roku 1989 založil vydavatelství Bonton (je jeho prezidentem), jež se soustřeďuje i na film. distribuci a produkci.- Dave Goodman - virtuózní kytarista a opravdu mnohostranný hudební talent, který mimo jiné zaznamenal před dvěma lety velký úspěch v německé TV show Supertalent. Kanadský kytarista a zpěvák Dave Goodman s bluesovými kořeny spolupracoval např. s Davidem Samobornem, Jeffem Healleym, Dobie Brothers nebo s Ford Blues Bandem, kde vystřídal hlavního protagonistu Robena Forda. Dave Goodman vystupuje po celé Evropě, hlavně v Německu, Dánsku, Itálii, Maďarsku, Slovensku a jinde.

"Dave Goodman - muž který zvládne vše: je virtuózním kytaristou, má fascinující hlas, píše úžasné texty a mění je v hity." Stefan Woldach "Akustik Gitarre Magazine"+ Doprovodné koncerty:- OnLine Session – Fusion kapela mladých nadaných muzikantů z Hradce Králové hrající převážně autorskou tvorbu, ale i skladby známých autorů.

Kapela OnLine Session vznikla v roce 2008. Od té doby prošla mnoha změnami, až dospěla k současnému obsazení, ve kterém natočila své druhé CD s názvem New Face. Tato kapela vystupuje jak v klubech, tak na festivalových pódiích nejen v České republice. CD New Face je jejich druhá studiová nahrávka, V roce 2010 natočili své první CD s názvem Každý má svojí pravdu, kde byl jejich hostem jazzový trumpetista Laco Deczi.

Nebuďte offline, v sobotu 14. května na veletrhu Hradec Music Show buďte online! :)- Big Dog - originální rocková show s prvky vážné hudby. Rychle rostoucí fanouškovská základna. Absolvované koncerty 2015 s kapelami: Arakain, Lucie Bílá, Dymytry, Walda Gang, Kern, Doga, Krucipusk a další. Další potvrzené koncerty 2016 se skupinami: Hammerfall, Aleš Brichta, Nová Růže, Dymytry a další.Občerstvení zajišťěno

* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačůSpeciální nabídka:

Veletržní slevy 10%!
Soutěž o elektrickou kytaru a další hudební ceny

Kontakt:

Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLu odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist