logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista působí na trhu více než 10 let a v roce 2008 pro Vás otevřela nový moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA nabízí celý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství od výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů YAMAHA a ASHTON. Vybírat však můžete i z dalších značek jako Fender, Ibanez, Marshall, Gibson, Epiphone, Mesa Boogie, ESP/LTD, Tama, Suzuki, Alhambra, C. F. Martin, Nord, Roland, Kurzweil, Korg, Casio, Kawai, K&M, Line6, Amati, Strunal, Sabian, Meinl, Seiko, Delicia a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení. Můžete například vybírat z 50 modelů digitálních a akustických pian, 400 modelů kytar, 20 sad bicích nástrojů, 60 modelů dechových nástrojů a mnoha dalších

CMI Melodia je také exkluzivním dovozcem a distributorem australské značky ASHTON pro ČR, SR, Maďarsko, Německo. Je také exkluzivním dovozcem a distributorem španělské značky ALHAMBRA (akustické a klasické kytary) pro ČR a SR, japonské značky SUZUKI (hramoniky, perkuse, dechové nástroje a digitální piana) a italské SR technology (špičková PA technika). Dováží také bicí a perkusní nástroje německé firmy SCHLAGWERK. Na prodejně naleznete i velké zastoupení modelů kytar firem Fender, ESP, Takamine či LAG.

CMI Melodia – YAMAHA specialista a jeho obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.

Na jaře roku 2014 jsme pro Vás také otevřeli největší OUTLET s hudebními nástroji v ČR! Navštívit jej můžete na Pražské třídě 755/176 v Hradci Králové. Hudební OUTLET CMIAS.CZ nabízí hudební nástroje, zvukovou techniku a příslušenství 2. kategorie - tedy zboží výběhové, z výprodeje, bez záruky, lehce poškozené nebo nesoucí známky používání, které již nelze považovat za nové. To vše za neuvěřitelně nízké ceny!

Tato pobočka také funguje jako VÝDEJNÍ MÍSTO e-shopu cmias.cz, ve kterém si můžete pohodlně vyzvednout své objednané zboží.

Mimo jiné je zde i PRODEJNA hudebních nástrojů, ve které můžete kromě "spotřebního" zboží, jako jsou struny, trsátka, paličky, blány, kabely, kapodastry... zakoupit i nejprodávanější základní modely elektrických a akustických kytar, keyboardů, zobcových fléten, bicích, ladiček, kapodastrů, kytarových popruhů a mnoho dalšího ze sortimentu e-shopu CMIAS.CZ

Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: YAMAHA, FENDER, KORG, VOX, ROLAND, BOSS, SCHAGERL, AMATI KRASLICE, KORG, PEARL, PHONIC, MARSHALL, MARK BASS, MESA/BOOGIE, dB TECHNOLOGIES, FBT, ASHTON, PECKA, SUZUKI dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují: AMATI Denak, BRASS STUDIO KINKAL, MUSIC PARK, PRAHA MUSIC CENTER, TM SOUND, ROLAND/BOSS a další.

V našem Českém klávesovém centru si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, Ibanez, ESP, LTD, Yamaha, Ashton, Strunal, Alhambra, Cort a dalších.

 

Program v CMI plaza:

Sobota 17. května
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce a workshopy.

VELETRŽNÍ SLEVY - 10%!

SOUTĚŽ O ELEKTRICKOU KYTARU! - po dobu konání veletrhu (od 9 do 14 hod) můžete zodpovědět dvě soutěžní otázky a vyhrát elektrickou kytaru Fender / Squier Bullet, Ukulele Ashton UKE100RD nebo tričko s hudebním motivem! Více ZDE.

10:00 Bert Smorenburg Yamaha klávesové nástroje - TYROS 5 a MOXF
10:30 Klaudius Kryšpín Mapex bubenický seminář
11:00 SARABANDA flétnový soubor
11:30 Lukáš Chromek (Airfare) Fender elektrické kytary
12:00 Bert Smorenburg Yamaha klávesové nástroje - TYROS 5 a MOXF
12:30 Lukáš Chromek (Airfare) Fender kytarový workshop
13:00 SARABANDA flétnový soubor
14:00 Klaudius Kryšpín Mapex bubenický seminář
15:30 Lukáš Chromek (Airfare) Fender elektrické kytary
16:00 Bert Smorenburg Yamaha klávesové nástroje - TYROS 5 a MOXF
16:30 B. Smorenburg + L. Chromek + K. Kryšpín Yamaha, Fender, Mapex SPOLEČNÝ JAM !!!


Doprovodné koncerty na centrálním pódiu mezi oběma firmami:


13:00 - 14:00 SEBASTIEN - česká kapela hrající melodický power metal se symfonickými a progresivními prvky
14:30 - 15:30 BLUE EFFECT - legendární česká rocková kapela v čele s geniálním kytaristou Radimem Hladíkem


Osobnosti Hradec Music Show 2014:

- Bert Smorenburg – Firemní hráč Yamaha! Holandský skladatel, aranžér, geniální hráč na klávesové nástroje všech typů a především výborný bavič! Na veletrhu HMS 2014 se můžete těšit na poutavou show, ve které Bert Smorenburg předvede nejnovější profesionální keyboard Yamaha TYROS 5 a také syntezátory z řady Yamaha MOXF.- Lukáš Chromek(kytarový workshop Fender elektrické kytary a aparáty)

LUKÁŠ CHROMEK je hudební producent a vyhledávaný studiový kytarista. Je členem rockové kapely Airfare, se kterou vydal tři desky, posbíral některé hudební ceny a koncertoval po celé Evropě společně s The Rasmus, nebo Block Party. Kromě českých špiček spolupracoval s předními světovými muzikanty. Vystoupil s prvoligovým klávesistou Jamie Muhoberacem (The Rolling Stones, Seal, My chemical Romance), podílel se na přípravě desky philadelphských hip-hoperů The Spooks a na posledním albu své kapely Airfare spolupracoval s chicagským producentem Bjornem Thorsrudem (Smashing Pumpkins, Dandy Warhols).

Program workshopu: Přijďte se dozvědět více o nejslavnější kytarové značce na světě. Můžete se také naučit jak si vybrat kytaru a zesilovač pro svůj hudební styl. Máte možnost si popovídat a podělit o znalosti se zkušeným hudebníkem a hudebním producentem.- Klaudius Kryšpín(bubenický seminář / workshop - bicí MAPEX) Prvním hudebním nástrojem Klaudy byla flétna. Za krátkou dobu ji ale vyměnil za paličky v ruce. Začátkem osmdesátých let kdy slyšel koncert Pražského Výběru se tato skupina a zejména bubeník Jiří Hrubeš stal jeho hudebním vzorem. V roce 1983 poté co komunistický režim zakázal Pražský Výběr, Klauda se svým bratrem Richardem formují svoji první skupinu Ropotamo. Jeden z koncertů navštěvuje Michael Kocáb a Klaudův talent ho oslovil natolik, že ho zve do studia kde se natáčí hudba k filmu Hledám dům holubí. Klauda se tak ve svých 18cti letech stává v r. 1986 bubeníkem znovuzrozeného Pražského Výběru. V letech 1985 až 1988 působil také ve sk. Stromboli. V r. 1988 emigruje do Austrálie. V Melbourne v červnu 1996 učinkuje jako jediný bubeník z východní Evropy na mezinárodním bubenickém festivalu The Ultimate Drummers day po boku D. Famulara, Mike Portnoye, V. Donatiho ad. Zpět do Čech se Klauda vrací v r. 2003 za účelem znovuobnovení Pražského Výběru, ten se přejmenovává na Pražský Výběr 2 v r. 2006. V r. 2008 absolvoval se sk. Drumwave tour z něhož je i DVD Evening for the advanced a v letech 2009 až 2011 hrál ve skupině Aleše Brichty ABBand. Na jaře 2012 přichází do Motorbandu. V současnosti Klauda působí kromě v Motorbandu také ve sk. Pražský Výběr 2 a organizuje bubenické semináře po celé ČR. Klaudius Kryšpín je firemním hráčem slavné značky Mapex&drums, Anatolian cymbals a Balbex drum sticks.

- BLUE EFFECT(koncert na pódiu mezi CMI plaza a 3D music)
Legendární česká rocková skupina. Radim Hladík je hudebník, jehož jméno je s touto kapelou neodmyslitelně spojeno. Narodil se roku 1946 v Praze a už jako patnáctiletý hrál na kytaru ve známé skupině Komety. První profesionální angažmá dostal v roce 1964 v klubu Olympik. Do historie českého bigbítu se zapsal již ve druhé polovině šedesátých let jako člen legendárních Matadors. Ti se stali brzy nejlepší českou rhythm and bluesovou kapelou, a to díky tehdejšímu východoněmeckému technickému vybavení, podle jehož značky získali i svůj název. Sehraná kapela měla kromě dvojice vokalistů Vladimír Mišík – Karel Kahovec v rukávu další velký trumf právě v podobě Radima Hladíka, který se stal všeobecně uznávaným králem elektrické kytary a také inovátorem. Když poprvé v Čechách využil takzvaná kvákadla, sklízel podle svědectví pamětníků němý úžas posluchačů. Hladík, který byl zpočátku ovlivněn zahraničními vzory, se postupně propracoval k vlastní tvorbě. Po rozpadu Matadors založil na podzim roku 1968 svou skupinu Blue Effect.
VSTUP ZDARMA !- SEBASTIEN(koncert na pódiu mezi CMI plaza a 3D music)
Skupina SEBASTIEN se dostala do širšího povědomí svým debutovým albem "Tears Of White Roses" z roku 2010 (vyšlo v produkci Rolanda Grapowa u britských ESCAPE Music Ltd. a objevilo se na něm 7 světoznámých hostů). Má za sebou již dvě evropská turné (s americkými CIRCLE II CIRCLE v roce 2012 a v loňském roce pak s MASTERPLAN a MYSTIC PROPHECY), koncert s Alicem Cooperem v brněnské Kajot Areně, či festivalová vystoupení se zpěváky RHAPSODY OF FIRE a FIREWIND. Letos chystá vydání druhého alba, "Dark Chambers of Deja-vu", a připravuje se na další zajímavá vystoupení...
VSTUP ZDARMA !- SARABANDA(v 11:00 a 13:00 hod v CMI plaza)
Flétnový soubor z Rychnova nad Kněžnou - Od svého založení v roce 1997 absolvoval tento soubor více než tisíc koncertů. Koncertoval již téměř po celé Evropě a má za sebou na 50 koncertů v Asii. Hraje repertoár období renesance až po současné autory. Spolupracuje s profesionálními soubory u nás i v zahraničí. Za sebou má také mnoho významných úspěchů - vítezství v soutěži Českého rozhlasu a České televize Concerto Bohemia v letech 2004, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. Koncert na MHF Brno - Moravský podzim 2006 a vítězství na nejrůznějších hudebních mezinárodních soutěžích.

Úspěchy:

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/kralovehradecky-kraj/rychnov-nad-kneznou/1043-24282-uspechy-v-rusku-otevrely-fletnovemu-souboru-sarabanda-dvere-do-indie-a-usa.html

http://rychnovsky.denik.cz/kultura_region/sarabanda-se-vratila-z-ruska-ovencena-vavriny-20140429.html

http://www.rychnov-city.cz/sarabanda-privezla-dalsi-zlato/d-5332

http://youtu.be/79RHBHuw3ok* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačů

Speciální nabídka:

Veletržní slevy 10%!
Soutěž o elektrickou kytaru Fender/Squier.

Kontakt:

Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLa odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist