logo www.hradecmusicshow.cz
3D Music Facebook         CMI Plaza

 

3D Music

O nás

Společnost 3D Music, s.r.o. působí na trhu více než 10 let, dříve pod obchodním názvem PETROF Musical Instruments, s.r.o.

3D Music, s.r.o. je dovozcem mnoha významných značek hudebních nástrojů z celého světa pro Českou a Slovenskou republiku.
V naší velkoobchodní nabídce najdete mimo jiné kytary Ibanez, včetně široké nabídky příslušenství, bicí nástroje Tama, ladičky a metronomy Seiko, bicí blány Aquarian, prvotřídní paličky Vic Firth, foukací harmoniky Lee Oskar a Tombo nebo oblíbené španělské kytary Alvaro. Z dalších nástrojů např. zobcové flétny Aulos, struny La Bella a Martin.

Jsou pro vás připravené výstavní prostory s trvalou největší expozicí kytar Ibanez nebo bicích Tama v České republice a na Slovensku.

Nabídka v průběhu veletrhu

V průběhu konání veletrhu máte jedinečnou příležitost vidět jako první novinky roku 2020. Během výstavy vám budou k dispozici nejen naši obchodníci, ale také přizvaní firemní specialisté a hráči. Vystavené nástroje si můžete v klidu vyzkoušet v samostatných zkušebnách.

K vidění bude:

Více než 150 kytar a baskytar Ibanez, akustické kytary amerického výrobce C.F. Martin, kolekce akustických kytar španělské výroby ALVARO a Paco Castillo, bicí soupravy Tama a desítky snare bubínků, metronomy a ladičky Seiko, komba, zesilovače, efekty a bohaté příslušenství ke každé značce.

Vystavované značky:


Alvaro, Aquarian, Aulos, Bad Cat, C.F. Martin, Fishman, Ibanez, La Bella, Lee Oskar, Madison, Meinl Percussion, Paco Castillo, Seiko, Tama, Tombo, Vic Firth


Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music


SHOWROOM 3D MUSIC - novinky, workshopy a možnost vyzkoušení všech nástrojů a aparátů
Program ve 3D Music:

Sobota 16. května 2020

Více informaci již brzy doplníme!


Speciální nabídka

Veletržní slevy - 10% z maloobchodních cen!
Soutěž o hudební ceny

Kontakt

Rádi Vás uvítáme ve firmě 3D Music, s.r.o., Bieblova ul. 133/6, Hradec Králové 3 - Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLa odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova CMI plaza a u ní odbočit doprava. Po 300 na křižovatce odbočit vlevo a po 50 metrech je firma 3D Music, s.r.o.
tel.: 495 541 521 , 495 541 522
e-shop: www.3dmx.cz

Mapa umístění
GPS: 50°13'7.406"N, 15°52'2.735"E

 

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz