haj jika Hradec Music Show - 3D Music.cz
logo www.hradecmusicshow.cz
3D Music Facebook         CMI Plaza

 

3D Music

O nás

Společnost 3D Music, s.r.o. působí na trhu více než 10 let, dříve pod obchodním názvem PETROF Musical Instruments, s.r.o.

3D Music, s.r.o. je dovozcem mnoha významných značek hudebních nástrojů z celého světa pro Českou a Slovenskou republiku.
V naší velkoobchodní nabídce najdete mimo jiné kytary Ibanez, včetně široké nabídky příslušenství, bicí nástroje Tama, ladičky a metronomy Seiko, bicí blány Aquarian, prvotřídní paličky Vic Firth, foukací harmoniky Lee Oskar a Tombo nebo oblíbené španělské kytary Alvaro. Z dalších nástrojů např. zobcové flétny Aulos, struny La Bella a Martin.

Jsou pro vás připravené výstavní prostory s trvalou největší expozicí kytar Ibanez nebo bicích Tama v České republice a na Slovensku.

Nabídka v průběhu veletrhu

V průběhu konání veletrhu máte jedinečnou příležitost vidět jako první novinky roku 2017. Během výstavy vám budou k dispozici nejen naši obchodníci, ale také přizvaní firemní specialisté a hráči. Vystavené nástroje si můžete v klidu vyzkoušet v samostatných zkušebnách.

K vidění bude:

Více než 150 kytar a baskytar Ibanez, akustické kytary amerického výrobce C.F. Martin, kolekce akustických kytar španělské výroby ALVARO a Paco Castillo, bicí soupravy Tama a desítky snare bubínků, metronomy a ladičky Seiko, komba, zesilovače, efekty a bohaté příslušenství ke každé značce.

Vystavované značky:


Alvaro, Aquarian, Aulos, Bad Cat, Blackstar, C.F. Martin, Dean Markley, Fishman, Hiwatt, Ibanez, La Bella, Lee Oskar, Madison, Meinl Cymbals, Meinl Percussion, Paco Castillo, Seiko, Tama, Tech 21, Tombo, Vic Firth


Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music Showroom 3D Music


SHOWROOM 3D MUSIC - novinky, workshopy a možnost vyzkoušení všech nástrojů a aparátů


Program v 3D Music:10:30 - 11:00 Ivan Tůma + Pavel Malina info Foukací harmoniky TOMBO, akustické kytary C.F.Martin
11:30 - 12:00 Jiří 'George' Rain info Elektrické baskytary FGN
12:30 - 13:00 Pavel Malina + Ivan Tůma info Foukací harmoniky TOMBO, akustické kytary C.F.Martin
13:00 - 13:30 Ivan Němeček + Rudy Horvát
13:30 - 14:00 Vašek Zima web Bicí blány Aquarian
14:00 - 15:00 Malina Brothers web Hudební skupina bratří Malinů (Druhá Tráva, Žalman a spol.)
15:15 - 15:45 Ivan Němeček + Rudy Horvát
15:45 - 16:30 Sandor Nanasi Soundcloud Akustické kytary Ibanez


Uvedené časy jsou orientační!


Osobnosti Hradec Music Show 2017 ve 3D Music:- Malina Brothers – Česká sourozenecká skupina bratří Malinů ve složení banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a houslista Josef (Monogram). Společně se sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet).

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!- Ivan Tůma – Známý a uznávaný folkový a country harmonikář s více než třiceti lety praxe v nahrávacích studiích a na pódiích. V současné době kapelník country kapely Trosky.

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!- Jiří 'George' Rain – Zpěvák, kytarista a baskytarista vystupující s českou rockovou legendou CITRON. Coby kytarista rovněž po boku Ladislava Křížka v jeho akustickém projektu LÁĎA KŘÍŽEK AKUSTICKY. Dále působí jako pedagog a vyhledávaný studiový hráč.

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!- Václav Zima – Zástupce české bubenické špičky, profesionální muzikant a pedagog, který působil v hudebních tělesech jako Blue Effect, Walk Choc Ice či Krausberry. Vyučuje hru na bicí nástroje v ZUŠ Klapkova v Praze a je bubeníkem nově zformované skupiny VANUA2.

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!- Ivan Němeček

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!- Rudy Horvát

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!- Sandor Nanasi – Maďarský kytarista, který je od roku 2016 oficiálním endorserem akustických kytar Ibanez. Při své tvorbě, živých vystoupeních a svých workshopech se specializuje zejména na tématiku zkoumání nejrůznějších možností využití akustické kytary jakožto perkusního nástroje a následnou tvorbou komplexních groovů a rytmů s využitím dalších perkusních doplňků.

V sobotu 13. května na veletrhu Hradec Music Show v showroomu 3D Music!
Speciální nabídka

Veletržní slevy - 10% z maloobchodních cen!
Soutěž o hudební ceny

Kontakt

Rádi Vás uvítáme ve firmě 3D Music, s.r.o., Bieblova ul. 133/6, Hradec Králové 3 - Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLa odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova CMI plaza a u ní odbočit doprava. Po 300 na křižovatce odbočit vlevo a po 50 metrech je firma 3D Music, s.r.o.
tel.: 495 541 521 , 495 541 522
e-shop: www.3dmx.cz

Mapa umístění
GPS: 50°13'7.406"N, 15°52'2.735"E

 

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist